Tuesday, May 28, 2024

“The Black Demon” (2023) transmetohet në Peacock, HBO Max, Netflix ose në shtëpi

Nëse jeni një nga njerëzit e shumtë që u intriguan nga traileri për “The Black Demon”, por nuk dëshironi të shpenzoni para për një film me pagesë për shikim, mos u shqetësoni. Ka shumë mënyra për të parë transmetimin falas në internet “The Black Demon”. Një nga mënyrat më të lehta për të parë “Demonin e Zi” është duke përdorur një VPN. Një VPN, ose një rrjet privat virtual, do t’ju lejojë të zhbllokoni faqet e internetit dhe të përdorni përmbajtje që mund të jetë e kufizuar në vendin tuaj. Ka shumë ofrues VPN për të zgjedhur, por ne rekomandojmë ExpressVPN. Pasi të jeni regjistruar për një VPN, gjithçka që duhet të bëni është të lidheni me një server në Shtetet e Bashkuara. Pasi të jeni lidhur, shkoni te FandangoNOW dhe do të keni mundësi të shikoni transmetimin falas në internet “The Black Demon”.

Filma me peshkaqen! Këtu janë opsionet për shkarkimin ose shikimin e The Black Demon duke transmetuar filmin e plotë falas në internet në 123movies & Reddit, duke përfshirë këtu se ku mund të shikoni filmat e peshkaqenëve Megalodon në shtëpi. A është i disponueshëm për transmetim The Black Demon 2023? A po shikoni Demon e Zi në Peacock, Disney Plus, HBO Max, Netflix apo Amazon Prime? Po, ne kemi gjetur një opsion/shërbim autentik të transmetimit.

Nga filmi aventuresk i bujshëm i Steven Spielberg-ut, Nofullat, te Jason Stathom, The Meg, tendenca e përfaqësimit të përbindëshave të detit si kërcënime për njerëzit që thjesht duan të kenë një aventurë buzë detit ka vazhduar për vite me rradhë. Edhe pse nuk ka pasur shumë prej këtyre filmave me cilësi të lartë vitet e fundit, këtë vit nisi sërish trendi i përbindëshit me filma si Cocaine Bear, Winnie the Pooh: Blood and Honey, dhe thrillerin e ardhshëm The Black Demon, i cili ofron një një pamje e freskët e zhanrit popullor.

Demoni i Zi është një thriller horror i ardhshëm rreth një peshkaqeni hakmarrës megalodon, veçanërisht një peshkaqen i zi masiv që fshihet në gadishullin Baja California të Meksikës. Filmi njoftoi për herë të parë në tetor 2021 se do të luante Josh Lucas dhe u xhirua në Republikën Domenikane midis vjeshtës së vitit 2021 dhe fillimit të 2022. Kështu që është e arsyeshme që fansat të duan të mësojnë më shumë rreth një prej thrillerëve më të pritur të përbindëshit të vitit 2023. Ja gjithçka që dimë për The Black Demon, thriller-in e ardhshëm përbindësh.

Këtu është udhëzuesi juaj se si mund të shikoni filmin e shumëpritur të Megalodon Shark The Black Demon, me aktorë Josh Lucas, Fernanda Urrejola dhe Julio Cesar Cedillo.

Naftëtari Paul Sturges e çon familjen e tij me pushime në Bahia Azul, por kur ata mbërrijnë, qyteti bregdetar që ai dhe gruaja e tij njihnin dikur është shembur në mënyrë misterioze dhe vendasit nuk gjenden askund. Paul e nis ditën e tij me një vizitë rutinë për të inspektuar platformën e tij të naftës aty pranë, por para se ta kuptojë, e gjithë familja e tij ka zbritur me të në kullën metalike të kalbur. Nga thellësitë e oqeanit ngrihet një megalodon masiv i njohur nga legjenda lokale si Demoni i Zi. Nën kërcënimin e vazhdueshëm nga kjo specie primare e peshkaqenëve, Paul duhet të gjejë një mënyrë për ta kthyer familjen e tij të gjallë në breg.

‘The Black Demon’ Online Falas,’The Black Demon’Movie,’Are You ‘The Black Demon’ Falas Online, ‘The Black Demon’ Filmi pa,’Shiko “The Black Demon’Online Falas’

Nëse dëshironi të shikoni “The Black Demon” falas në internet, ka disa mënyra për ta bërë këtë. Një mënyrë është të shikoni faqet e internetit që ofrojnë transmetim falas të filmave. Disa shembuj të këtyre faqeve të internetit përfshijnë 123 filma, gomovies dhe putlocker. Një mënyrë tjetër për të parë “The Black Demon” falas në internet është të gjeni një faqe interneti që ofron filmin falas. Një shembull i kësaj do të ishte një faqe interneti që sponsorizohet nga një kompani që po promovon filmin. Më në fund, mund të shikoni edhe faqet e internetit që ju lejojnë të shkarkoni filmin falas.

‘Shiko kungimin “The Black Demon” Falas Online’

Ju mund të shikoni transmetimin falas në internet “The Black Demon” në shtëpi duke vizituar faqen e internetit blackdemon.com. Pasi të jeni në faqen e internetit, klikoni në butonin “Shiko Tani” dhe futni adresën tuaj të emailit. Pasi të futni adresën tuaj të emailit, do të çoheni në një faqe ku mund të zgjidhni ta shikoni filmin falas.

‘Shiko ‘A je atje Zot? Jam unë, Margaret’ Filmi pa “”Demon i Zi” “Netflix ose HBO Max nr.

Netflix dhe HBO Max ofrojnë mundësi të shkëlqyera për transmetimin e “The Black Demon” falas në internet. Netflix ka një përzgjedhje të madhe të filmave dhe shfaqjeve televizive për të zgjedhur, dhe ato ofrojnë një periudhë prove falas, në mënyrë që të mund të provoni shërbimin e tyre. HBO Max ofron gjithashtu një periudhë prove falas, dhe ata kanë gjithashtu një përzgjedhje të madhe të filmave dhe shfaqjeve televizive për të zgjedhur.

“”The Black Demon””Film Streaming On Peacock”,”The Black Demon”Transmetim në shtëpi,

Nëse jeni adhurues i filmave horror, atëherë patjetër që do të dëshironi të shikoni “Demonin e Zi”. Thuhet se ky film është një nga filmat horror më të frikshëm dhe më emocionues të të gjitha kohërave, dhe padyshim që nuk duhet humbur. Lajmi i mirë është se tani mund të shikoni transmetimin falas në internet të The Black Demon në shtëpi, falë Peacock. Po, ashtu është, Peacock tani ka The Black Demon në dispozicion për t’u transmetuar falas. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni për një llogari dhe jeni gati të shkoni. Mund ta shikoni Demon të Zi në kompjuter, telefon apo edhe televizor nëse keni një aplikacion Peacock. Black Demon është një gjë që duhet parë për çdo adhurues të horrorit dhe tani mund ta shikoni falas falë Peacock. Pra, çfarë po prisni? Regjistrohu për një llogari dhe fillo të shikosh Demon të Zi sot.

Transmetimi falas në internet “The Black Demon” në shtëpi, ja si ta shikoni “The Black Demon” falas në internet

Nëse po kërkoni një mënyrë për të parë “The Black Demon” falas në internet, ka disa opsione në dispozicion. Njëra është të përdorni një shërbim si Netflix, i cili ofron një periudhë prove falas për abonentët e rinj. Me këtë opsion, mund të shikoni “The Black Demon” gjatë periudhës së provës falas dhe më pas të anuloni abonimin tuaj nëse nuk dëshironi të vazhdoni. Një tjetër mundësi është të gjeni një faqe interneti që transmeton filma falas. Këto faqe interneti nuk janë gjithmonë të ligjshme, kështu që duhet të jeni të kujdesshëm kur zgjidhni një. Për më tepër, cilësia e këtyre transmetimeve mund të jetë mjaft e dobët, kështu që është e rëndësishme të gjesh një faqe interneti me reputacion. Një faqe e tillë është 123Movies. Më në fund, mund të përpiqeni të gjeni një përrua të “Demonit të Zi”. Ky opsion gjithashtu nuk është gjithmonë i ligjshëm, dhe cilësia mund të goditet ose të humbasë. Megjithatë, ia vlen të provoni nëse nuk mund të gjeni ndonjë mënyrë tjetër për ta parë filmin falas.

Demoni i Zi është një film i mrekullueshëm për t’u parë falas në internet në shtëpi. Ka një histori të mrekullueshme dhe është shumë suspensive. Unë patjetër do ta rekomandoja atë për këdo që pëlqen filmat suspensues.

Kur del filmi The Black Demon?

“The Black Demon” do të dalë si një lëshim i kufizuar në 2023, të premten, më 28 prill 2023. Janë 17 filma të tjerë që dalin në të njëjtën datë, duke përfshirë Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi, A You There God? Jam unë, Margaret dhe Big George Foreman.

Si një version i kufizuar, Demoni i Zi do të shfaqet vetëm në kinema të zgjedhura në tregjet kryesore. Ju lutemi kontrolloni Biletat Fandango dhe Atom për të parë nëse filmi po shfaqet në zonën tuaj.

Ku ta shikoni Demonin e Zi:

Deri tani, mënyra e vetme për të parë Demon e Zi është të shkoni në një kinema kur të dalë të premten, më 28 prill. Mund të gjeni një shfaqje lokale në Fandango.

Përndryshe, do t’ju duhet vetëm të prisni që ai të bëhet i disponueshëm për ta marrë me qira ose për të blerë në platformat dixhitale si Amazon, Vudu, YouTube dhe Apple, ose të bëhet i disponueshëm për t’u transmetuar në Peacock.

A do të jetë Demoni i Zi në Netflix?

Jo, Demoni i Zi nuk do të jetë i disponueshëm në Netflix – të paktën jo së shpejti, pasi do të shkojë direkt në Peacock pas daljes në teatër. Ndërkohë, do t’ju duhet vetëm të prisni që ai të bëhet i disponueshëm në platformën e transmetimit në pronësi të NBCUniversal.

A do të jetë Demoni i Zi në HBO Max?

Jo, Demoni i Zi nuk është në HBO Max pasi nuk është një film i Warner Bros. Vitin e kaluar, kompania publikoi filmat e saj në kinema dhe në transmetim në të njëjtën ditë. Megjithatë, ata tani lejojnë një dritare 45-ditore midis shfaqjes në teatër dhe publikimit të transmetimit.

A po transmeton Demoni i Zi në Prime Video?

Pas përfundimit të blerjes së madhe prej 8.5 miliardë dollarësh të MGM, studio e filmit pas The Black Demon, në mars 2022, Amazon Studios padyshim që do ta bëjë filmin të disponueshëm për t’u transmetuar në platformën e tyre Prime Video.

Dy filmat e parë të Creed janë të disponueshëm për t’u parë në shërbimin e transmetimit, kështu që është vetëm çështje kohe që të shfaqet edhe Demoni i Zi. Ende nuk është caktuar një datë zyrtare, por ka të ngjarë të duhen disa muaj nga publikimi i filmit në kinema përpara se ai të jetë i disponueshëm për transmetim.

A është Demoni i Zi në dispozicion në Hulu?

Shikuesit po thonë se duan të shikojnë filmin e ri The Black Demon në Hulu. Fatkeqësisht, kjo nuk është e mundur pasi Hulu aktualisht nuk ofron asnjë nga episodet falas të këtij seriali që transmetohen në këtë moment. Do të jetë ekskluzive për kanalin MTV, të cilin e merrni duke u abonuar në shërbime televizive kabllore ose satelitore. Nuk do të mund ta shikoni në Hulu ose në ndonjë shërbim tjetër transmetimi falas.

A po transmeton Demoni i Zi në internet?

Epo, jo tani. Për sa i përket lëshimit të transmetimit, Demoni i Zi ka shumë të ngjarë të ndjekë dritaren teatrale 45-ditore përpara se të jetë i disponueshëm për t’u transmetuar në internet. Për shkak të blerjes prej shumë miliardë dollarësh nga Amazon të MGM (kompania e prodhimit të ekskluzivitetit), ka shumë të ngjarë që Prime Video të jetë platforma kryesore që do të transmetojë The Black Demon.

Si të shikoni Demon të Zi në internet falas?

Më të shikuarat, më të preferuarit, vlerësimet më të mira, filmat më të mirë në internet në IMDb. Këtu mund të shkarkojmë dhe shikojmë filma 123movies jashtë linje. Faqja e internetit 123Movies është alternativa më e mirë për The Black Demon (2023) falas në internet. Ne do të rekomandojmë 123Movies është alternativa më e mirë e Solarmovie.

Ka disa mënyra për të parë në internet The Black Demon në SHBA. Mund të përdorni një shërbim transmetimi si Netflix, Hulu ose Amazon Prime Video. Ju gjithashtu mund ta merrni me qira ose ta blini filmin në iTunes ose Google Play. Mund ta shikoni gjithashtu sipas kërkesës ose në një aplikacion transmetimi të disponueshëm në televizorin ose pajisjen tuaj të transmetimit nëse keni kabllo.

The Black Demon Cast

Josh Lucas, i cili është ndoshta më i famshëm për rolin e tij si Young John Dutton në serialin televiziv Yellowstone, merr rolin kryesor të Paul, njeriu që përballet me peshkaqenin hakmarrës (dhe shumë të uritur). Fernanda Ureejola (Cry Macho), luan si Ines, gruaja e Paulit.

Anëtarët e mbetur të kastit:

Hector Jimenez – Chocolatito
Julio Cesar Cedillo-Chato
Venus Ariel – Audrey Sturges
Raul Mendez – Mbreti
Jorge A. Jimenez – Junior
Edgar Flores
Omar Patin – Mjeshtër i portit
Arturo Duvergé – Shefi i Mbretit
Luis del Valle – Bartender
Carlos Solórzano – Tommy

Për çfarë flet “Demon i Zi”?

Kur naftëtari Paul Sturges (Josh Lucas) e çon familjen e tij në Bahia Negra, xhevahiri i kurorës së Bajas dhe vendi i platformës më të mirë të Paulit, qyteti i gjallë bregdetar meksikan që ai njihte dikur është shembur në mënyrë misterioze. Në qytetin e rrënuar fantazmë, banorët e fundit i thonë Paulit se platforma në det të hapur ka zgjuar ‘El Demonio’. E frikësuar për të mbetur vetëm, familja ndjek Paulin në platformë dhe menjëherë pasi hipin, burri dhe varka që rrezikuan t’i sillnin sulmohen ashpër nga një peshkaqen i zi masiv. Ky peshkaqen është ndryshe nga asnjë krijesë tjetër; një peshkaqen i legjendës, i njohur si Demoni i Zi. Ajo ka pretenduar për ujërat lokale duke mbrojtur në mënyrë agresive natyrën e nënës kundër kërcënimeve njerëzore. Ai vret gjithçka dhe ngarkon vazhdimisht vetë platformën e naftës, duke e dobësuar dhe duke kërcënuar se do ta shkatërrojë. Paul dhe familja e tij janë bllokuar me ata pak burra që kanë mbijetuar dhe tani zbulojnë se ngarkesat shpërthyese janë vendosur në këmbët e platformës. Nën sulmin e vazhdueshëm nga përbindëshi gjigant dhe me kohën që po kalon fjalë për fjalë, Paul duhet të gjejë një mënyrë për ta kthyer disi familjen e tij në breg të gjallë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

HomeReviews"The Black Demon" (2023) transmetohet në Peacock, HBO Max, Netflix ose në...

Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza Arvinza